laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

En İyi Mobil Oyunlar Listesi 2022

En İyi Mobil Oyunlar Listesi 2022
01.06.2022
415
A+
A-

En İyi Mobil Oyunlar Listesi 2022 mobil oyun kullanıcılarının çok işine yarayacak. Bazı insanlar kolay erişilebilirliği ya da kullanım kolaylığı sebebiyle mobil oyun oynamayı tercih ederler. Bazılarıysa gerçekten mobil oyunlardan bilgisayar oyunlarına göre daha çok zevk alırlar. Hangi durum sizin için geçerli olursa olsun, zamanınızı yeni oyunlar indirip deneyerek harcamak zorunda değilsiniz çünkü biz sizin için derledik. İşte en beğenilen ve En İyi Mobil Oyunlar Listesi 2022!

1-Pokemon UNITE

Bu oyunda bütün karakterler Pokemonlar! Pikachu, Bulbasaur ya da Charizard ile başka Pokemonlara karşı savaşıyorsunuz. İsterseniz farklı modlarda da oynayabiliyorsunuz. Oyun başladığında başlangıç seviyede oluyorsunuz ve seviye atladıkça Pokemonlar da evrim geçiyor. En İyi Mobil Oyunlar Listesi 2022‘de ilk sırada olan bu oyunda seviye atlamak için harita üzerinde karşılaşacağınız canavarları alt etmeniz gerekli. Her öldürdüğünüz rakip bir puandır. Bu puanları karşı tarafın bölgelerine ulaştırmalısınız.

En İyi Mobil Oyunlar Listesi 2022

2-Rush Royale

Rush Royale kule savunma oyunudur. Oyunun amacı canavarları yok etmek ve kuleyi onlardan korumaktır. Oyunun birçok farklı modu da bulunmaktır. Oyunda görevleri yerine getirdikçe sandık kazanır, sandıklardan kart alır, kart dizilimiyle güçlü karakterler elde edersiniz.

En İyi Mobil Oyunlar

3-Alto’s Odyssey

En İyi Mobil Oyunlar Listesi 2022‘de sıradaki oyunumuz Alto’s Odyssey. Oyunda seviye atlamak için, zorlu hedefleri geçmek gerekiyor. Oyunu ilginç yapan ve bu kadar çok insan tarafından oynanmasını sağlayan bir diğer özelliği, seviyelerin bitmemesi ve oyunun arazi koşullarıdeğiştikçe zorlaşmaması. Alto’s Odyssey oynarken kaza yapabilirsiniz ya da zorlukları atlamak zorunda kalabilirsiniz amaseviye atlayıp oyunu bitirmek için uğraşmazsınız çünkü bu oyun, sonsuz bir koşu oyunu.


En İyi Mobil Oyunlar

4-Asphalt 9: Legends

Şahane görsel efektleri sayesinde kullanıcılara inanılmaz bir gerçekçilik sunuyor. Oyunda Porsche, Ferrari ve Lamborghini gibi dünyaca ünlü firmaların onlarca otomobili bulunuyor. Üstelik bu otomobilleri istediğiniz gibi modifiye etme şansınız da var. Oyunda kendi kulübünüzü kurarak çevrimiçi sohbet de edebilirsiniz. Asphalt 9: Legends kesinlikle harika bir mobil oyun.

5-Brawl Stars

Brawl Stars, 3 dakikadan kısa süren oyun modlarıyla En İyi Mobil Oyunlar Listesi 2022‘nin olmazsa olmazı. Özünde hızlı bir savaş oyunu olsa da çeşitli aksesuarlarla güçlenen karakterleriniz oyuna renk katıyor. Oyunun en yenilikçi ve kendine bağlayan özellikleriyse kendi tasarladığınız haritalarla oyunu daha da heyecanlandırabilmeniz.

6-Call Of Duty: Mobile

Bu oyuna genellikle bilgisayar oyunlarına alışkın olanlar ilgi duyuyor. Güçlü saldırılar yapmak için çok avantajlı bir oyun. Call Of Duty Mobile hem rastgele hem de özel oluşturulan gruplarla maçlara izin veriyor. Aynı zamanda tekli, ikili ve dörtlü takımlar oluşturmaya da elverişli.


7-Among Us

Bu oyun son yıllarda o kadar popülerleşti ki mobil oyunlarla alakası olmayanlar bile denedi. Online oynanan bir oyun olan Among Us’ta size verilen görevi yapmaya çalışırken aynı zamanda grubunuzun hainini bulmaya çalışıyorsunuz. Eğer hain olarak oyundaysanız da kendinizi yakalatmadan görevleri yerine getirtmemeye çalışıyorsunuz.

8-Fortnite

Fortnite, En İyi Mobil Oyunlar Listesi 2022‘nin en popüler oyunlarından biri. Farklı karakter seçimleriyle savaşma imkanı sunan oyun Samsung marka telefonlarda Galaxy Store’da, diğer markalarda Epic Games’in internet sitesinden indiriliyor.

9-Dead Cells

Dead Cells oyununu çoğunuz bilgisayar versiyonundan biliyor olsanız da mobil versiyonu da en az o kadar heyecan verici. Her zaman güncel kalma amacı taşıyan oyun, siz oynadıkça size daha iyi oynayabilmeniz için yetkinlikler kazandırıyor. Yani oynadıkça oynamanız ve kazanmanız daha da kolaylaşıyor.

10-Robotics!

Robotics! oyunu kendi robotunuzu inşa edip diğer robotlarla dövüştürmenizi sağlıyor. Robotlar gövde, bacaklar ve kollardan oluşuyor. Robotlarla savaşırken kılıç, kıskaç gibi silahlar da kullanabiliyorsunuz. Oyun içindeki arenalardan istediğinizi seçip rakiplerinizle eşleşiyorsunuz. En düşük arenada oynamak için size 3 bilet gerekiyor. Oyun bu biletleri saat başı veriyor.

11-Genshin Impact

En popüler oyunların başında gelen bu oyun, gerçekten yaratıcı ve yenilikçi bir tarzla düşünülmüş. Çamur canavarlarını yok etmekten deprem çağırmaya, yıldırım çaktırmaktan alevleri ya da kar fırtınalarını beslemeye onlarla farklı seçim yapabiliyorsunuz.

12-Real Racing 3

En etkili yarış deneyimi sunan oyunlar arasında öncü olan Real Racing 3, etkileyici sesleri ve grafik motoruyla öne çıkıyor. Eskiden ücretli olan bu oyun, 3. nesiliyle ücretsiz kategorisine girerek meraklıları için güzel bir sürpriz yaptı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.