laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

2022 Volkswagen GTI İncelemesi

2022 Volkswagen GTI İncelemesi
05.04.2022
235
A+
A-

Bir seri halinde sunulduğunda, birbirini destekleyen her nesil geliştirilir ve bir öncekinden daha küçük. Diğer oyuncular, endüstriyel üretimleri erkenden yakalar ve sonrakiler asla efsaneyi tam olarak yaşayamaz.

Şimdi, 2022 Volkswagen GTI ile Wolfsburg’un sekizinci nesil hatchback’e kısaca bakıyoruz.

Sürüş deneyimlerini göz önünde bulundurulması, bu Mk.8 GTI’nin son nesillerin yüksek standartlarını karşıladığını gösteriyor. En yeni 2.0 litrelik motor, 241 beygir gücü ve 273 lb-ft’lik bir üretim yapacak.Bu durumda ön tekerleklere altı vitesli bir manuel yada yedi vitesli otomatik seçenek güç verecek.

Tork yönlendirmesi minimum düzeyde ve inandırıcı standart kaymalı diferansiyel buna yardımcı oluyor. Test cihazlarında kış lastiklerinden yararlanan GTI, kar lastiklerinden gelen bazı sesler dışında küçük bir drama ile olumlu bir şekilde çizgiden atlıyor.


Tork artışı sağlam ve kesin.

2022 Volkswagen GTI oyolda, şehrin sokaklarında ve arka yollarda güzel bir performans sergiliyor ve eminim ki bir pist gününde de yuhalanır.

Konforlu, pratik ve yakıt ekonomisi açısından da oldukça iyi.Bu güç rakamlarını elde etmek için birinci sınıf yakıta ihtiyacı yok.


Kısa zamanda 2022 Volkswagen GTI ile ilgili sizlere daha fazla bilgi vermeye çalışacağız.

Kaynak : Truthaboutcars

Fotoğraf : © 2022 Chris Tonn

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.