laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Apex Legends Nereden İndirilir ?

Apex Legends Nereden İndirilir ?
19.07.2022
285
A+
A-

Apex legends nereden indirilir? Sessiz sedasız oyun dünyasına adımını atan Apex legends kısa sürede oyuncuların dikkatini çekmeye başladı. Savaş oyunu olan ve birçok karakteri bünyesinde barındıran bu oyun her geçen bünyesine yeni oyuncular eklenmektedir. Bu keyifli oyunu indirerek oynamak mümkündür.

İndirme yöntemleri indirilecek olan araca göre değişkenlik gösterir. İndirme denilince akla ilk gelen Steam’dır. Fakat Steam mağazasında şuan için oyun yer almadığı için farklı yollar deneyerek Steam üzerinden indirmek bir hayli zordur. Zaman kazanmak isteyen oyuncular Origin üzerinden oyunu indirebilirler.

Bilgisayar Üzerinden İndirme

Bilgisayar oyunun en fazla oynandığı araçlardan biridir. Genellikle bütün oyuncular Apex legends oyununu bilgisayar üzerinden oynamaktadır. Apex legends nereden indirilir? Bilgisayar üzerinden oyun oynamak isteyen oyuncular aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek oyunu indirebilirler.

Alex legendes nereden indirilir ? Bilgisayar, Xbox ve Playstation için 3 farklı tarif yapacağız. İlk tarif Bilgisayar üzerinden indirme için, Xbox ve Playstation İçin Yazımızın Detayını İnceleyiniz.


 1. Bilgisayarda Origin kurulu değilse, www.origin.com üzerinden Origin indirilir

 2. Origin kurulduktan sonra çalıştırılır ve arama kutusuna Apex Legends yazılır

 3. Oyunu seçenekler arasına gördükten sonra oyun seçilir ve mağaza sayfasına gidilir


 4. Apex Legends’ın mağaza sayfasından Download yazısına basarak indirmeyi başlatılır. Yaklaşık 13GB büyüklüğüne sahip bir indirme yapılacaktır. Xbox One’a İndirme

Xbox One’a İndirme

Bilgisayardaki indirmeye benzer bir yöntem ile Xbox One’a kullanarak Apex legends oyununu indirmek mümkündür. Apex legends nereden indirilir? Bu işlemde tıpkı bilgisayar indirmesi gibi oldukça basittir. İndirme yapmak için izlenecek adımlar şöyledir :

 • Xbox One’a sayfası açılır
 • Microsoft Store sayfasına girilir
 • Arama kısmından Apex Legends bulunur
 • Çıkan listeden oyunu bulunur ve oyun indirilir

PlayStation İndirme

Apex legends oyununun bilgisayardan sonra en çok indirildiği yer PlayStation’dır oyunu PlayStation üzerinden oynamak hiç şüphesiz oyunculara ekstra bir oyun keyfi vermektedir. PlayStation’a oyunu indirmek isteyen oyuncular aşağıdaki adımları sırasıyla takip edebilir.

 • Konsol açılır
 • Ara yüzden PlayStation Store’a girilir
 • Arama kutusuna Apex Legends yazılır
 • Download seçeneğine tıklanarak oyun kütüphaneye eklenir
 • Kütüphaneye giriş yapılır
 • Oyun seçilerek oyun oynanmaya hazır hale gelmiş olur

Yukarıda yer alan indirme yerleri ve onların adımı üzerinden oyunu çok kısa sürede indirmek oldukça basittir. Tabi ki şunu da unutmamak gerekir, indirmeden önce Apex Legends oyununun sistem özellikleri indirmeyi karşılıyor mu karşılamıyor mu diye kontrol edilmelidir.

İlginizi Çekebilir : Apex Legends Türkçe Yapma

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.