laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Apple Watch Series 7, Amazon’da tüm zamanların en düşük seviyesi olan 314 dolara düştü

Apple Watch Series 7, Amazon’da tüm zamanların en düşük seviyesi olan 314 dolara düştü
11.04.2022
235
A+
A-

Apple Watch Series 7 modelleri hala Amazon’da 330 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor, ancak özellikle bir model daha da düştü. Yeşil alüminyum kasalı ve yeşil “Clover Sport” bantlı 41 mm GPS modeli şimdi 314 $ veya 85 $’a düştü ve Watch Series 7 modelleri için yeni bir düşük fiyat oldu.

Yeşile düşkünseniz, daha büyük ekran, daha hızlı şarj ve IP6X toz direnci gibi Series 6’ya göre iyileştirmeler içeren Apple’ın en yeni Watch Series 7 modelini alacaksınız. Daha büyük ekran, bir bakışta saati görmenizi kolaylaştıyor ve daha hızlı şarz olabiliyor. Saatinizi sürekli olarak, hatta uyurken bile takmayı seviyorsanız kullanışlı bir saat.

Geçmiş modellerde olduğu gibi, her zaman açık ekran, zengin bir uygulama ekosistemi ve Fitness+ ve diğer Apple uygulamalarıyla sıkı entegrasyon gibi özellikler içeriyor.

Olumsuz tarafı, en iyi uyku izleme uygulamasına sahip olmaması ve Android kullanıcıları için en iyi seçenek olmaması.


Daha nötr veya başka bir renk arıyorsanız endişelenmeyin. Diğer 41mm Apple Watch Series 7 GPS modelleri, geçen hafta gördüğümüz 330 $ fiyat etiketiyle Red, Abyss Blue, Midnight (siyah) ve Starlight (beyaz) renklerinde hala satışta. Ve 429 $’a (70$ indirimli) çeşitli 41mm GPS+Hücresel modeller , 359 $’a (70$ indirimli) 45mm GPS modelleri ve 459$’a (ayrıca 70$ indirimli) 45mm GPS + Hücresel modeller de var. Bunlar aslında geçen hafta gördüğümüz anlaşmalarla aynı , ancak bir nedenden dolayı bir dolar daha ucuz.

Kaynak : Engadget


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.