laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Casper Wave Hybrid Kar Yatak İncelemesi: Uyuduğumuz En İyi Yatak

Casper Wave Hybrid Kar Yatak İncelemesi: Uyuduğumuz En İyi Yatak
03.04.2022
271
A+
A-

Bazı insanlar için doğru yatağı bulmak, çok sert, çok yumuşak ve doğru olmayan bir yaşam boyu süren bir arayıştır. Bu yıl piyasadaki en iyi yatağı keşfettik: Casper Wave Hybrid Snow, Snow Technology yükseltmesiyle artırabileceğiniz mükemmel miktarda orta sertlik ve soğutmaya sahiptir.

Casper Wave Hybrid Snow, hem yaylı hem de köpük şilte stillerinin faydalarını sağlamak için köpük katmanları, jel bölmeleri ve kapalı yayları birleştiriyor.

Özel destek bölgeleri, bütün gece rahat bir şekilde dinlenmemize yardımcı olur. Kar Teknolojisi yükseltmesi, HeatDelete Bantları ekler ve bir QuickCool Cover, köpük katmanlarla bile bizi gece boyunca daha serin tutuyor.

Bu yatakta yan, karın ve sırt dahil olmak üzere çeşitli pozisyonlarda rahat uyuyoruz. Ayrıca Casper Pro Ayarlanabilir Taban TV izlemek, yatakta çalışmak veya uyumak için tatmin edici seçenekler sunuyor.


Çoğu zaman örtülü olsa da, yatak kumaşı inanılmaz görünüyor ve süper yumuşak. Çok derin değil. Taban yüksekliği oturmak için idealdir. Ayrıca yatağa girip çıkmayı da kolaylaştırır. Casper ayarlanabilir taban ayrıca ayakları takarken iki yükseklik seçeneğine sahiptir.

Kaynak : Newsweek


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.