laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Cep Telefonu Veri Kurtarma nasıl yapılır? 2022

Cep Telefonu Veri Kurtarma nasıl yapılır? 2022
20.05.2022
0
A+
A-

Cep Telefonu Veri Kurtarma nasıl yapılır? 2022

Veri kurtarma programları telefonlarda kaybedilen dosyaların büyük çoğunluğunu geri getirmeye yarayan programlardır. Bu sayede en hızlı şekilde kaybedilen veriler kurtarılır. Bu sayede kullanım kaldığı yerden devam edebilir. Telefondan yanlışlıkla silinen ya da daha önce kaybolan verilerin bir kısmını kurtarabileceğini anlatalım. Bunun için yardımcı uygulamalar eşliğinde Android cihazlar için veri kurtarma söz konusu olabiliyor.

 Kaybedilen veriler en kolay yöntemle geri getirmenin yolu veri kurtarma programlarıdır. Özellikle Android’de bu gibi durumlar sıklıkla yaşanmaktadır. Root atmak ya da farklı yöntemler denemek yerine veri programları en iyi tercih olacaktır. Çünkü alternatif yöntemlerin tamamı telefonlara zarar verebilir. Bu sayede çok daha büyük kayıplarla karşılaşabileceğiniz gibi verileri kurtarmak için zamanda kaybetmiş olacaksınız. Sizlere 2022 yılında veri kurtarma programları listesini adım adım anlatalım.

Disk Digger

Veri kurtarmak için Android için birçok program var. Bunlardan bir tanesi de Disk Digger neden bu programı önerdiğimizi de sizlere kısa kısa anlatalım. Bu program SD kart üzerindeki verilerin bile kurtarılmasını sağlıyor. Günümüzde bir çok insan SD kart kullanıyor ve saklamak istediği görseller orada bulunuyor. Yani telefon hafızasını ve SD kartı kurtarmak için Disk Digger ideal bir uygulamadır.


Kurtarılan dosyaları FTP ile aktarım yapabilirsiniz ve uygulama daha pek çok avantajda sunuyor. Disk Digger anlık olarak ne kadar veri kurtardıysanız hemen kaydetme seçeneğini de sunmaktadır.

Veri Kurtarma – Recovery Photo

Data Recovery: Deleted video recovery uygulaması silinen fotoğraflar için son derece ideal bir uygulamadır.  Sadece görseller için değil daha pek çok dosya içinde tercih ediliyor. Veri Kurtarma – Recovery Photo uygulaması ile resimleri, videoları, önemli belgeleri ve ses dosyalarını kurtarma şansına sahipsiniz.


Veri Kurtarma – Recovery Photo tamamen ücretsiz bir programdır ve özellikle en bilinen veri kurtarma programları arasında yer alır. İstediğiniz zaman Android veri kurtarmak için indirebilirsiniz. Uygulama Türkçe olduğu içinde kullanımı son derece basittir. Bu alanda araştırma yaparken bilmediğiniz program ya da uygulamalardan uzak durun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.