laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

FORZA HORİZON 4 UNUTULMUŞ ARAÇLAR NASIL ALINIR?

FORZA HORİZON 4 UNUTULMUŞ ARAÇLAR NASIL ALINIR?
12.05.2022
843
A+
A-

Forza Horizon 4 unutulmuş araçlar nasıl alınır? En sevilen araba oyunlarından olan Forza Horizon 4 unutulmuş araçları bulup oyuncuların o aracı tekrar kullanmasını sağlamaktadır. Unutulmuş araçlar normal araçlara göre daha uygun fiyatlı olması oyuncuları cezbetmektedir. Ayrıca araçların gizlenmiş olması ve oyuncuların aracı bulma macerası oyuna ayrı bir renk getirir.

Unutulmuş araçlar haritanın belirli kısımlarında yer alır. Haritada daha rahat bir şekilde araçların bulunabilmesi için oyun oyunculara bir kaç ip ucu verir. İp uçları takip edilerek unutulmuş araçları bulmak kolaylaşır. Unutulmuş araçları bulduktan sonra ayrıyeten aracın kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmalıdır. Unutulmuş araçlar ücretli olabildiği gibi ücretsizde olmaktadır.

Mor Alanda Araç Bulmak

Forza Horizon 4 de unutulmuş araçların yerini bulmak için verilen en büyük ip ucu mor alandır. Forza Horizon 4 unutulmuş araçlar nasıl alınır? Her haritanın belirli bir bölümünde dair içine alınmış bir mor alan bulunur. Bu mor alan unutulmuş araçların yer aldığı yerlerdir. Oyuncu harita üzerinden mor alana giderek aracı bulması gerekir. Araç gözle görülen bir yerde yer almaz. Oyuncu mor alan içerisini gezerek terk edilmiş olan garajı bulması gerekir. Terk edilmiş garaj açılarak içerisinde yer alan araç gözükecektir. Aracın yanına gelerek fiyatını öğrenmek mümkündür. Ayrıca aracın özellikleri de mevcuttur. Her garajda farklı bir araba modeli yer alır.

Ücretsiz Unutulmuş Araçlar Nerede?

Ücretsiz olarak unutulmuş araç elde etmek isteyenler mor alanları gezerek ücretsiz olan modelleri bulması gerekir. Forza Horizon 4 unutulmuş araçlar nasıl alınır? Ücretsiz olan unutulmuş olan araçları bulmak için;


  • Oyuna giriş yapılır
  • Haritaların detaylı görüntüsü açılır
  • Mor alanların yeri öğrenilir
  • Her haritada yer alan mor alandaki eski garaj aranır
  • Garajın içerisinde yer alan unutulmuş aracın özellikleri kısmından ücretsiz olup olmadığı kontrol edilir
  • Araç alınır ve oyun tarafından otomatik bakıma girer
  • Belirli bir süre sonra araç oyun tarafından onarılarak oyuncunun kullanma aşamasına getirilir

Bütün bu süreçlerden sonra oyuncu ücretsiz olarak unutulmuş araçları alacak ve galerisine yeni araçlar ekleyebilecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.