laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Galaxy Z Fold 4 Özellikleri – Merakla Beklenen Telefonunu Özellikleri Açıklandı

Galaxy Z Fold 4 Özellikleri – Merakla Beklenen Telefonunu Özellikleri Açıklandı
31.05.2022
0
A+
A-

Twitter da özellikleri sızdırılan Samsung Galaxy Z Fold 4 özellikleri oldukça dikkat çekti. Katlanılabilir telefonlarla ilgili kamera tartışmaları ilk günden beri sürmeye devam ediyor. Fakat yeni çıkacak olan Samsung Galaxy Z Fold 4 modeli ile birlikte kamera ile ilgili tüm sorunlar çözülecek.

Samsung katlanabilir telefon modellerinde önde gelen ve en çok beğenilen modelleri üreterek sıklıkla gündemde. Özellikle bu yeni modeli için son iki senedir çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor. Galaxy Z fold modeli ile ilgili pek çok reklam çekimleri devam ederken bütün özelliklerini bir arada sunan bir yayın yapıldı. Bu yayınla beraber telefonun bütün özellikleri medyaya Twitter üzerinden sızdırılmış oldu.

Telefonun Kamera Bölümü Merak Konusu

Yougesh Brar özellikle medyaya sızdırdığı bilinen bir isim olarak yine galaksi zhot modelinin tüm özelliklerini insanlara sundu. Özellikle telefonun kamera bölümü ile ilgili gelecek olan yenilikler oldukça merak uyandırdı. Fakat ekranının değişmesini bekleyen pek çok kişi için ekran değişmeyeceği durumu kısmen hayal kırıklığı yarattı.

Pek çok kişi katlanabilir telefonda Samsung markasını tercih ettiği için özellikle bu model, iyi kamera özellikli bir katlanabilir telefon almak isteyen kişiler için beklenen bir model oldu. Ekran değişikliği olmaması dışında özellikle kamerada yeni değişiklikler oluşturacak olan Bu modelle birlikte şimdiden oldukça merak uyandıran bir telefon oldu.


Samsung Galaxy Z Fold 4 ün Beklenen Özellikleri

Samsung Galaxy Z Fold 4 beklenen özellikleri Twitter’dan sızdırıldı. Telefonun sunacağı 16 GB RAM seti ne ile özellikle hafıza konusunda problem yaşayan kişiler için dikkatli ve önemli bir seçenek oldu. Bir önceki modeli 12 GB RAM seçeneği sunduğu için Bu modelde epey bir üstüne çıkılmış oldu. Depolama ve hafıza konusunda ise 256 ve 512 GB olarak sunuldu. Aynı zamanda 25 W hızlı şarj yöntemi ile de özellikle telefonunu hızlı şarj etmek isteyen kişiler için başarılı bir seçenek sunuldu. Tüm bu özellikler doğrultusunda yeni çıkacak olan Samsung Galaxy Fold 4 modelinin özellikleri heyecanla bekleniyor.

Samsung telefonlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Samsung Resmi Sitesini ziyaret edebilirsiniz

Cep telefonları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Mobil Teknoloji Haberleri Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.