laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

GeForce NOW İncelemesi 2022

GeForce NOW İncelemesi 2022
PC
12.05.2022
218
A+
A-

GeForce NOW İncelemesi, NVİDİA’nın bulut tabanlı olan oyun akış hizmeti olarak tanımlayabiliriz. GeForce NOW ile dizüstü bilgisayarınızda, masaüstü bilgisayarınızda, TV’nizde ve Android cihazlarınızda doğrudan bulut taban ile gerçek zamanlı oyun hizmetini sağlayabilirsiniz.

Bu cihazlar üzerinden oyun hesaplarınızla bağlantı kurabilirsiniz. Burada mevcut olan veya ücretsiz oyunlardan dilediğiniz oyun türünü oynayabilirsiniz. Bu hizmeti kullanmak için herhangi bir ortamda bunma şartınız yoktur. Her nerede olursanız olun desteklenen herhangi bir oyunu mevcut cihazınız üzerinden oynayabilirsiniz. Bu açıdan oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.

GeForce NOW İncelemesi

GoForce NOW Sağladığı Avantajları

GoForce NOW sağladığı avantajların en başında sevdiğiniz oyunları oynama şansını yakalamanızı sağlamaktır. Oyun oynayacak kadar güçlü bir bilgisayarınız yoksa GeForce NOW size oyun oynama imkanını sunmuş olur.


Bu aşamada yeni bir bilgisayar veya donanım satın almak zorunda kalmazsınız. Bunun yerine en düşük kapasiteye sahip cihazlarda bile oynamanıza olanak tanır. Telefonunuzdan en zor olan oyunları bile oynamanıza izin veren hizmetlere GeForce NOW örnek verilebilir.

Oyun kategorilerini yakından izleyen bir oyun tutkunuysanız, bazı oyunların sistem gereksinimlerini karşısında gördükleriniz ile ekrana uzun süre hüzünlü gözlerle bakabilirsiniz. Bu durumu yaşayan pek çok insan vardır.

Bunun temel sebebi bazı oyunları oynayabilmek için ihtiyacınız olan ekipmanın maliyetidir. Bu gibi durumlarda GeForce NOW devreye girmektedir. Böylece en kötü telefonlar ve bilgisayarda istediğiniz oyunları oynama şansını yakalarsınız.


Solitaire oynadığınız bir bilgisayarda bile GeForce now Llogara servisi sayesinde en güçlü grafiklere sahip oyunları oynayabilirsiniz. PC oyunlarını yalnızca bilgisayarınızda değil, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde de oynayabilirsiniz. Bunun nedeni GeForce Now ‘nun cihazınızla değil sunucularla çalışmasıdır. GeForce now Llogara’nın nasıl kullanılacağı ile ilgili sorulara bakalım.

GeForce NOW Nerelerde Kullanılmaktadır

GeForce NOW hizmeti kullanım bölgeleri Kuzey Amerika ve Avrupa’da kullanılabilir bir hizmet olarak karşımıza çıkar. Günümüz zaman dilimlerinde bu bölgeler içerisinde hizmetten faydalanabilirsiniz.

GeForce NOW Hangi Ülkelerde Kullanılabilir?

GeForce NOW kullanan ülkeler arasında Türkiye de yer almaktadır. Aynı zamanda Türkiye de dahil olmak üzere 80’den fazla ülkede bu hizmetten yararlanmak mevcuttur. Kullanımı gerçekleşen diğer ülkeler ise şunlardır;
Avusturya
Belçika
Bulgaristan
Kanada
Danimarka
Dominik Cumhuriyeti
Fransa
Almanya

Olmak üzere GeForce NOW daha pek çok ülkede hizmet sunmaktadır.

GeForce NOW İncelemesi gibi sizleri PC kategorimizde yer alan içeriklerimize Google aracı ile ulaşabilir ve daha pek çok bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Konumuz ile alakalı olan Yeni Başlayanlar İçin PC Yedekleme makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.