laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar
09.06.2022
436
A+
A-

Bilgisayar oyunları, oyun konsolları ya da mobil oyunlar hepsi hayatımızın bir parçası ve zaman zaman keyif alarak yaptığımız aktiviteler. Günümüzde bilgisayar oyunları oyun konsolları ya da mobil platformlar aracılığı ile para kazanmak mümkün birçok oyun hem eğlence hem de para kazanma odaklı birçok hizmet sunuyor. Bugün sizlere Gerçek Para Kazandıran Oyunlar hangileri bu oyunlardan nasıl para kazanabilirsiniz? Tüm detayları ile anlatalım.

Birçok oyundan gelir elde edebilirsiniz. Bu oyunlardan gelir elde etmeniz tamamen size bağlı oyun içi başarı ya da oyunların vermiş olduğu promosyonlar gibi seçeneklerle para kazanma şansınız olsa da genel olarak kendinize en uygun olan oyunu seçebilirsiniz. Bu sayede para kazanma adımlarına yönelebilirsiniz. Oyun içerisindeki videoları izlemek yada oyunda elde edilen başarıları gerçek paraya dönüştürmek mümkün olabiliyor. Hemen aşağıda günümüzdeki oyunlardan nasıl para kazanabileceğiniz görebilirsiniz.

  • Oyun içi ödül kazanma
  • Oyun videoları çekmek
  • Oyun parası satmak
  • Oyun editörlüğü yapmak
  • Oyunlar ile Kripto Para Kazanma
  • Oyun Turnuvalarına katılma
  • Oyun işi şans Oyunları
  • Bilgi Yarışması Oyunları
  • Görev Yaptıran Oyunlar
  • Kariyer Olarak Oyuncu Olmak

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar Listesi 2022

Mobil, PC ya da konsol oyunları fark etmeden Gerçek Para Kazandıran Oyunlar sayısı her geçen artmaktadır. Bu sayede her yaş grubundan insan farklı oyunlara yönelmekte. Günümüzde artık oyunlar yalnızca çocuklar için değil. Yetişkinlerde özellikle mobil cihazlar aracılığı ile çok sayıda oyun oynuyor.

Dota 2

2011 yılından bu yana oynanan bir oyun olan Dota 2 online olarak oynanan bir oyundur. Oyun içerisinde yer alan bir çok öğenin gerçek para ile karşılığı var. Bir çok oyunda olduğu gibi Dota 2 içinde oyun parası ile oyun içi satın alma özellikleri yer alıyor.


Dota 2 oyunundan gelir elde etmenin en kolay yolu, oyun içindeki eşyalar ve öğeleri alt sat yapmak bu sayede oyundan gelir elde edebilirsiniz. Eğer bilgisayar başında bolca zaman geçiriyorsanız Dota 2 ideal olacak. Ticaret yeteneklerine güveniyorsanız bu oyun ideal olacak tercih. Dota 2 ideal bir tercih olacaktır. Bunun dışında ise oyunda kendinize güveniyorsanız da turnuvalara katılarak gelir elde edebilirsiniz.

Fortnite

Fortnite değişik türde bir FPS oyunu ve 2017 yılında Epic Games ve People Can Fly iş birliği ile çıktı. Kısa sürede ciddi bir kitle edindi.  PC, konsol gibi bir çok yerden oynanan oyun para kazanma şansı da sunuyor.

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar
Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

Fortnite da hesap satışlarından para kazanmak en ideal tercih olsa da bütün dünya genelinde oynanan bir oyun için e-spor alanı da iyi olacaktır. Turnuvalardan para kazanmanın en mümkün olduğu oyunlardan arasında.


Second life

 Second life para kazanmak isteyen oyunculara bir çok alternatif sunuyor.  Oyun içerisinde yer alan çok sayıda görev var. Bu görevleri yaparak Dolar kazanabilirsiniz. Oyunun sonunda ise istediğiniz zaman dolarlı bozdurarak TL olarak çekebilirsiniz.

Puppy Town

Puppy Town mobil bir oyun ve özellikle Gerçek Para Kazandıran Oyunlar araştırması yapanlar mobil olmasını daha fazla istiyorlar. Köpek yavrularının üremelerini sağlamalı ve farklı ırk oluşturmanız gerekir. Oyunun ana amacı budur. Sahip olunan köpekleri gezdirerek Dolar kazanabilirsiniz. 10 Dolar olduğunda parayı çekebilirsiniz. Oyunun hem Android hem de İOS için indirebilir olduğunu söylemek gerekiyor.

Clash Royale

2016 yılında çıkan Clash Royale tam bir strateji oyunudur. Oyunda gümüş, altın, mücevher, taç,  elmas, büyücü, dev, sandık gibi ödüller var. Oyunda hesap satışından ciddi paralar kazanabilirsiniz. Özellikle aktif 1.5 milyon oyuncusu olan bir oyun olduğunu da söylemek gerekiyor.

Decentraland

Kripto para kazanmak isteyenler için Decentraland günümüz için çok iyi bir alternatif olacaktır. Oyunu sanal arsa satın alma olarak da tanımlamak gerekiyor.

MANA dijital para birimi alınarak oyuna katılabilirsiniz. Sanal mülkleri satarak kripto para elde edebilir ve bu paraları kendi cüzdanınıza çekerek para kazanabilirsiniz. Gerçek Para Kazandıran Oyunlar listesindeki oyunlardan herhangi birisini tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.