laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

iPhone 13 Pro Max İncelemesi 2022

iPhone 13 Pro Max İncelemesi 2022
12.05.2022
374
A+
A-

İphone 13 Pro Max İncelemesi modeli dünyanın her yanından birçok insanın dikkatini çekerek, büyük merak uyandırmayı başarmıştır. İPhone markasının birçok serisi mevcuttur. Bu serinin en yeni ve en merak edilen serisi olan İPhone 13 Pro Max serisi insanlara tanıtıldı.

Bu seri insanların tanıtımına sunulduğu an itibariyle gerekli tanıtımlar yapıldı. Gerekli tanıtım bilgilerini bu yazımızda sizlere yapacağız. Serinin en güçlü akıllı telefonları arasında olan iPhone 13 Pro Max özelliklerine bakalım.

İphone 13 Pro Max İncelemesi

İPhone 13 Pro Max Tasarımı

iPhone 13 Pro Max tasarımına bakacak olursak, tasarımın oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğini söyleyebiliriz.  Tasarım beğenisi kişiden kişiye değişmektedir. Bu konuda sizlerin şahsi fikri önemli olacaktır.


İPhone 13 Pro Max Renk Seçenekleri

İPhone 13 Pro Max renk seçeneklerine bakacak olursak, çok fazla renk alternatifinin olduğunu söyleyemeyiz. İnsanlar bu konuda çok daha fazla renk alternatifi sunulmasını bekliyordu. Alışılmışlığın dışında daha farklı renklere karşı beklenti bulunmaktaydı.
İPhone 13 Pro Max renkleri, Sierra Mavisi, Altın, Gümüş ve Grafit olmak üzere bu renk seçenekleri karşımıza çıkmaktadır. Bu renkler alışılmış olan renklerden olduğu için çok fazla değişiklikten bahsedememekteyiz. Bu renkler mat bir şekilde telefona yansıtılmıştır.
İPhone Pro Ölçüsü; 146.7 mm X 71.5 mm X 7.65 mm 203 gram
İPhone Pro Max Ölçüsü; 160.8 mm X 78.1 mm X 7.65 mm 238 gram

İPhone 13 Pro Max Ekran Boyutu

İPhone 13 Pro Max ekran boyutu bu modeli almak isteyen çoğu kişinin en merak ettiği özelliklerdendir. Bu modelin ekran boyutu 6.7 inç olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda OLED ekran içerisinde  2778 X 1284 piksel çözünürlük ile karşımıza çıkmaktadır. Bu modelin ekran piksel yoğunluk derecesi ise 458 PPi olarak tasarlanmıştır.

İphone 13 Pro Max Kamera Özellikleri

Bu seride en çok merak edilen husus kamera özelliğidir. İPhone 13 Pro Max kameralarının büyüklüğü oldukça fazladır. Diğer bu markanın serilerinin kameralarına nazaran oldukça büyük tasarlanmıştır. Bu serinin kamera özelliği 12 MP olarak karşımıza çıkar. Diğer kamera özellikleri ise şöyledir;
12 MP kamera sistemi. Bu sistem içinde Telefoto, Geniş ve Ultra Geniş kameralar
Telefoto: ƒ/2.8 diyafram özelliği
Geniş: ƒ/1.5 diyafram özelliği
Ultra Geniş: ƒ/1.8 diyafram ve 120° görüş alanı özelliği


İphone 13 Pro Max İncelemesi gibi sizleri Mobil kategorimizde yer alan içeriklerimize Google aracı ile ulaşabilir ve daha pek çok bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Konumuz ile alakalı olan OnePlus 10 Pro incelemesi makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.