laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Nisan 2022’de PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Nisan 2022’de PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Açıklandı
05.04.2022
235
A+
A-

Sony, Nisan 2022 için PlayStation Plus serisini resmen onayladı ve hizmete çok farklı türlerden üç oyun daha geldi. Klasik bir lisanslı oyunun yeniden düzenlenmiş bir versiyonunun yanı sıra eleştirmenlerce beğenilen bir indie roguelike içeriyor.

PlayStation kullanıcıları, Slay the Spire ile bir ziyafet içindeler . Kapsayıcı roguelike sistemlere sahip bir güverte kurma oyunu olan Slay the Spire, her iki türde de son yıllarda en ulaşılabilir ve çekici oyunlardan biridir . Slay the Spire incelememizde 9/10 puan aldı.

Hood: Outlaws & Legends , bir orta çağ ortamı dışında, Payday ile uygun şekilde karşılaştırılabilecek bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Maçlar, hazineyi çalmaya çalışan dört oyuncudan oluşan iki takımdan oluşur. Sadece diğer takım için endişelenmeniz gerekmiyor, aynı zamanda bilgisayar kontrollü düşmanlarla da uğraşmanız gerekiyor.

Bu arada, SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehidratd , aynı adı taşıyan 2003 platform oyununun yeniden yapımıdır. Remake oldukça kötü karşılansa da, en azından şimdi ona para harcamanıza gerek kalmayacak. Ve evde SpongeBob’u seven çocuklarınız varsa, belki onlar da bundan hoşlanır.


Nisan 2022 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları
Spire’ı öldür
Hood: Haydutlar ve Efsaneler
SpongeBob Squarepants: Bikini Altı Rehidrate için Savaş

Kaynak : Gamespot


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.