laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Oyun Hızlandırma Programı PC 2022

Oyun Hızlandırma Programı PC 2022
26.05.2022
530
A+
A-

Oyun hızlandırma programı PC 2022 ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz.  Oyun yavaşladığında ya da oynadığımızda tüm oyuncular bu durumdan nefret eder. Akıcı bir şekilde işleyiş sürdüren bir oyunda olunduğunda, tadını çıkaracağınız bir zaman geçirirsiniz. Eğer bir oyunu seviyorsanız iyi bir bilgisayarınız olmalı. En uygun olanı i7 işlemci, 3 ghz’in üzerindeki cpu, 8 GB RAM, SSD sürücüdür.

Oyun hızlandırma programı PC 2022

Game Booster Veya Optimizer Nedir?

Game Booster veya Optimizer, adından da anlaşılacağı gibi, PC oyunlarının performansını artıran bir yazılımdır. Bu sadece bir süreci düzene sokmanın bir yoludur. Oyun hızını daha iyi hale getiriyor. Bir kullanıcı Shenzindo’nun bilgisayarında bir oyun oynadığında, yazılım arka plan işlemlerini sınırlar.

Asıl olarak bir oyun iyileştiricisi oyunu çalıştırırken gerekmeyen işlemleri, hizmetleri, programları ve arka plan görevlerini durdurur. Bu aynı zamanda işletim sisteminin RAM’i boşaltmasına, disk etkinliğini ve CPU yükünü en aza indirmesine yardımcı olur. Bu özellik oyun  oynamak için sizlere çok iyi bir serilik sunuyor.


Game Booster’ı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Bilgisayarınızda oynarken, cpu ve ram gibi birçok kaynak maksimum düzeyde kullanılır. Arka plandaki personel ve ram bolluğu oyununuzu önemli ölçüde yavaşlatacaktır. Çözüm oldukça basit. Game Booster, oyun oynarken bilgisayarınızı optimize eden bir uygulamadır.

Game Optimizer, oyunların sorunsuz çalışmasını sağlamak için bilgisayar ayarlarını değiştirir. Yazılım, sürücüleri aramak ve indirmek, arka plan işlemcilerini algılamak ve kapatmak için gereken çabayı ve zamanı azaltır. Oynatmayı bitirdiğinizde ayarlar geri yüklenir ve bilgisayarınız zarar görmez.

En İyi Oyun Ve Bilgisayar Hızlandırıcıları Gelişmiş Sistem İyileştiricisi

Hem bilgisayar hızı hem de oyun hızı için tasarlanmış bir programdır. Çoğu zaman, oyuncular yavaş kare hızından şikâyet ederler. Advanced System Optimizer, özellikle oyun için sanal bir masaüstü oluşturarak da bu sorunu giderir. Doğuştan gelen bir oyun ortamı sağlamanın yanı sıra, başka işlevleri de vardır.


Bilgisayarınızdaki eski ve istenmeyen dosyalardan kurtulmanıza yardımcı olur. Çöp imhası bilgisayarı hızlandırır. Yazılımınızı ve sistem sürücünüzü güncel tutmanıza yardımcı olur. Ayrıca, yeni sürücüleri yüklemeden önce var olan sürücüleri yedekler. Algılar ve bloklar kötü amaçlı yazılım gibi araç, sistem koruma olarak hizmet vermektedir. Bilgisayarınızdaki casus yazılımlarla ilgili etkinlikleri izler.

Razer Corte: Boost (PC için) Oyun Fps ve Ram Hızlandırma

En büyük avantajı ücretsiz olmasıdır. Buna ek olarak, FPS hızı çok iyi artar. Bir oyuncunun sahip olması gereken en iyi program olduğunu söyleyebilirim. Razer Corte Llosa: Boost, oyun topluluğunda çok popüler. Oyun sırasında ihtiyaç duyulmayan tüm uygulamaları kapatarak kesintisiz bir oyun deneyimi yaratan özgür bir yazılım olarak. Sistemlerinizin, gpu’nuzun, cpu’nuzun ve ram’inizin tüm odağı oyuna odaklanacaktır.

Oyunlar için gereken kaynakları ve RAM’i boşaltır, gereksiz işlemleri ve uygulamaları durdurur. Bu size saniyede daha yüksek kareler ve daha yumuşak oyun performansı sağlayacaktır. Oyun masaüstünden, Origin’den veya Steam’den olsun, Razer bir oyuna başladığınızda otomatik olarak başlayacaktır. Oyun bittiğinde bilgisayar otomatik olarak önceki durumuna geri yüklenir.

Araç, Windows yerel uygulamaları ve diğer uygulamaları yönetir ve daha yüksek FPS sağlar. FPS sayacı, oyun oynarken saniyedeki kare sayısını ayrı ayrı izler. Daha sonra FPS grafiğini oluşturur ve istatistiklerinizi değerlendirmenize ve destek ayarlarını değiştirmenize yardımcı olacak önemli bilgileri almanızı sağlar.

SmartGame Güçlendirici Hızlandırıcı Oyun Hızlandırma Pro

Bilgisayarınızın ısınmasını önlemek için fps değerinizi 60’a kadar tutabilir. Tek bir tıklama ile FPS, Ram, Cpu gibi değerlerinizi optimize eder ve oyunda sıkışıp kalmanızı, donmanızı ve yavaşlamanızı önler. Türk desteğinin olması ve ücretsiz olması çok cazip oyun sırasında GPU sıcaklığınızı bilmek çok önemlidir. Onlara bu değerleri vererek bilgisayarınızın sağlığını kontrol etmenizi sağlayan güzel bir güçlendirici olduğunu söyleyebilirim.

Oyun Nasıl Hızlandırılır?

Oyun Nasıl Hızlandırılır? İle alakalı içeriğimiz ile yazımıza devam etmekteyiz. Size birkaç program önerisi vermemiz gerekirse;

 • Game Launcher
 • Game Booster PerforMAX
 • Game Booster – One Tap Advanced Speed Booster
 • Game Booster: Phone Cooler
 • Game Booster 4 programlarını örnek verebiliriz.

Bilgisayarı Hızlandırmak İçin Neler Yapılabilir?

Bilgisayarı Hızlandırmak İçin Neler Yapılabilir? Sorusunu beraber inceleyelim. Bilgisayar hızlandırma yloları;

 1. Performans ayarlarınızı değiştirin.
 2. Başlangıçta çalışan programları devre dışı bırakın.
 3. Disk önbelleğe almayı hızlandırmak için readyboost’u kullanın.
 4. Windows ipuçlarını ve püf noktalarını kapatın.
 5. Arama dizininin oluşturulmasını kapatın.
 6. Sabit diskinizi temizleyin.

Oyun hızlandırma programı PC 2022 gibi sizleri Oyun kategorimizde yer alan içeriklerimize Google aracı ile ulaşabilir ve daha pek çok bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Konumuz ile alakalı olan Rust Otomatik Koşma Nasıl Yapılır? makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.