laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

PUBG Mobile Hileleri Nasıl Yapılır? 2022 Rakiplerinizden Öne Geçin

PUBG Mobile Hileleri Nasıl Yapılır? 2022 Rakiplerinizden Öne Geçin
25.06.2022
669
A+
A-

PUBG Mobile hileleri oyun severlerin en çok ilgilendiği ve araştırdığı konular arasında yer alıyor. Yeni nesil oyunlar arasında yer alan PUBG Mobile özellikle gençlerin çok fazla ilgisini çekiyor. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından oynanan bu oyunlarda beklentilerin karşılandığını söylemek mümkündür. Oyun güncellemelerinin eksiksiz yapılması ve heyecan dozunun yüksek olması bu oyuna olan ilgiyi fazlası ile artırmaktadır. Mobil savaş oyunları arasında yer alan PUBG Mobile gençler ve yetişkinler arasında en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Bununla birlikte profesyonellerin yer aldığı bu oyunda derece yapmak ise son derece zordur. Ancak kişiler oyunda derece yapabilmek için farklı yöntemlere de başvurabiliyor. Bunlardan birisi de pubg mobile hileleri oluyor.

Telefondan ve PC üzerinden oynanabilen PUBG Mobile oyununda belirli kurallar mevcuttur. Oyunu hiç bilmeyen kişilerin mutlaka oyun öncesinde hikayeyi bilmesi gerekiyor. Kaç kişi ile oynandığı ve nasıl oynanabileceği gibi detaylar oyuncular arasında önem verilen detaylar arasında yer alıyor. PUBG Mobile oyunu beklentilere yanıt veren profesyonel oyunlar arasında bulunuyor.

Tüm bu süreçte kişiler oyun kurallarını ne kadar iyi bilirlerse bilsinler bazen rakiplere karşı iyi bir başarı elde edemeyebilirler. Böyle durumlarda çeşitli pubg mobile hileleri öne çıkar. Envanter hileleri, saldırı ve savunma silahları hileleri, oyunda zaman yönetme ya da dürbün hileleri gibi birçok farklı hile türü vardır. Her biri kişilere oyunda birtakım üstünlükler sağlar. Bu bakımdan PUBG Mobile oyuncuları profesyonel zaman geçirme şansı bulabilirler.

PUBG Mobile Hileleri Nedir?

Pubg mobile hileleri bu oyunu oynamak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biridir. Hileler oyunda rakiplere karşı üstünlük sağlamak isteyen kişilerin başvurduğu yöntemlerdir. Çeşitli oyun eklentileri ile birlikte oyunda daha iyi savunma ve saldırı gerçekleştirebilmenize olanak tanıyan uygulamalardır. PUBG Mobile oyununda birçok farklı şekilde hile yapabilmeniz mümkündür. Bunun için birçok hile kodu bulunuyor. Ancak uygulamalara başlamadan önce mutlaka bu kodların çalışıp çalışmadığından emin olmanız gerekiyor. Oyunda eğlenceli vakit geçirmek isteyen hemen herkes PUBG Mobile hilelerine başvurabiliyor. PUBG Mobile için geliştirilmiş olan bazı hileler şu şekildedir:


Pubg Mobile Hileleri Nelerdir ?

PUBG Mobile silah deseni hilesi,
PUBG Mobile royale pass hilesi,
PUBG Mobile ölümsüzlük hilesi,
PUBG Mobile aimbot hilesi,
PUBG Mobile UC,
PUBG Mobile gümüş parçacık hilesi,
PUBG Mobile kıyafet hilesi.

En çok tercih edilen hile türleri arasında yer alıyor. Bu hileleri tek tek uygulamak her oyuncuya oyunlarda iyi bir avantaj sağlamaktadır. Bununla birlikte bilmeniz gereken en önemli konulardan birisi de bu hileleri nasıl yapacağınız konusudur. Öncelikle hileyi Android telefonda mı yoksa bilgisayarda mı yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Çünkü hileler her zaman çalışmayabilir. Bu nedenle kullanılacak hile hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekiyor.

PUBG Mobile En Çok Kullanılan Hileler Hangileridir?

PUBG Mobile hileleri olarak birçok hile çeşidi kullanılabilir. Bu hileler arasında hem kıyafetiniz hem de silahlarınız için farklı alternatifler yer alır. Hile türlerini değerlendirirken mutlaka profesyonel hileleri tercih etmeniz gerekiyor. En çok kullanılan PUBG Mobile hileleri içerisinde şunlar önceliklidir:


 • PUBG Mobile Royale Pass Hilesi

Bu hile oyuncuların görev yapmadan RP alabilmesine olanak tanır. Oyuncular bu hileyi kullandıklarında birçok görevi yapmadan RP kazanma şansı bulur. Elite oyuncularının geçebildiği görevleri tamamlayabilmek için UC ya da para harcama mecburiyetinden kurtulmuş olurlar.

 • PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi

Bu hile türü oyunda sizlere birçok farklı önemli ödül sunar. Oyuncuların en çok ilgi gösterdiği hile türleri arasında yer alır. Karakterlerin özelleştirilmesi ve daha birçok detay bu hile ile gerçekleştiriliyor. Oyunda normal zamanlarda gümüş parçacık biriktirmesi son derece zordur. Çünkü bunun için her oyuncunun birçok görev yapması gerekir. Bu hile sayesinde görevleri tamamlamadan gümüş parçacık elde etme şansınız bulunur.

 • PUBG Mobile Kıyafet Hilesi

PUBG Mobile hilesi olarak kıyafetler için de hile yapılmaktadır. Bu hile türünde çeşitli sandıklardan çıkan ya da mağazada bulunan kıyafetleri kolayca alabiliyorsunuz. Sandık içindeki ve mağazadaki kıyafetleri alabilmek için oyuncuların gerçek para harcaması gerekiyor. Ancak PUBG Mobile hilesi ile bu tarz bir işlem yapılmasına gerek yok. Rahatlıkla karakter kıyafetlerini hile sayesinde alabilme imkanı bulunuyor. Oyun içi paralarla alınan kıyafetler, silah ve diğer tüm aksesuarlar bu hile ile kolaylıkla alınabiliyor.

 • PUBG Mobile UC Hilesi

PUBG Mobile hilesi yapmayı düşünen kişiler için bir diğer iyi hile türü ise UC hilesidir. Bu hile çok fazla ilgi görüyor. Çünkü oyunculara istenilen miktarda oyun parası elde etme şansı veriyor. Bu oyun paralarını oyun içerisinde kullanarak oyundaki tüm eşyaları ve mağaza içindeki ürünleri ücretsiz olarak alabilme imkanı bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda oyun içi ekipmanları da yine alabilme şansınız olacaktır.

PUBG Mobile oyununda kullanılan hileler her geçen gün daha da artış gösteriyor. Ancak bu hileleri kullanabilmek için birçok detay hakkında bilgi edinmeniz gerekiyor. Hem nasıl kullanıldıkları hem de hangi cihazlarda kullanıldıkları önemli kriterlerdir.

PUBG Mobile Hileleri Hangi Cihazlarda Kullanılır?

PUBG Mobile hilesi kullanacak olan kişilerin mutlaka bu hileleri hangi cihazlarda kullanmaları gerektiğini de bilmeleri gerekiyor. Hileler akıllı telefonlarda ve tabletlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli detay hileleri kullanırken belirli noktalara dikkat etmektir. Yani hile kullanırken oyun yöneticilerine ve adminlerine yakalanmamanız gerekiyor. Hile yaparken yakalandığınız taktirde bir daha oyuna girebilme imkanınız da bulunmuyor.

Bu hileleri daha çok oyunda para, kıyafet ve silah gereksinimi olan kişiler tercih ediyor. Oyunda daha hızlı bir şekilde başarı elde etmek isteyen kişiler hileleri cihazlara indirerek kullanabilme imkanına sahip olabiliyorlar. Hile kullanımında dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunuyor. Bu nedenle her detayını bilmeniz oyun sırasında önemli noktalardan biridir.

PUBG Mobile Hile Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

PUBG Mobile hileleri kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor. Bu noktaları göz önünde bulundurmak oyunda yakalanmadan hile kullanmanız açısından büyük bir önem taşıyor. Hile yaparken şu detaylara dikkat etmelisiniz:

 • Hileler açıkken çok fazla maç yapmamaya dikkat etmeniz gerekiyor.
 • Eşleşme konusunda fazla oyunda aktif olmamalısınız.
 • Hilelerle yalnızca bir tek alanda vakit geçirmeniz daha idealdir.
 • Birden fazla hile kullanmak banlanmanıza neden olabilir.
 • Hileleri gizli ve dikkatli bir şekilde kullanmaya dikkat etmeniz gerekir.

Oyun içinde birçok farklı hile türü bulunuyor. Hile kullanımında her anlamda dikkatli bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor. Oyuncular tarafından şikayet edildiğinizde ya da bu oyunlarda yöneticiler tarafından fark edildiğinizde oyundan uzaklaştırılabilirsiniz. Bu nedenle hile kullanımının riskli taraflarını da bilmeniz gerekiyor.

PUBG Hile Banlanmadan Yapılabilir mi?

Birçok PUBG Mobile oyuncusunun merak ettiği konulardan birisi de bu hilelerin nasıl yapıldığıdır. Banlanmadan da bu hileleri yapmak mümkün olabilir. Bank korumalı hile yönetimi sayesinde hileleri kolayca yapabilirsiniz. Bu tarz hileleri kullanabilmek için birçok detaya dikkat etmeniz gerekiyor. Hileler nedeniyle ban yemek istemiyorsanız ilk olarak cheater olarak isimlendirilen web sitelerinin ban korumalı hilelerini ücretli olarak almanız gerekiyor. Bu hileleri kullanarak banlanmadan hile yapabilme imkanı bulabilirsiniz.

PUBG Mobile Hileleri Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile gençlerin en çok ilgi duyduğu bir oyundur. Telefondan ya da tabletlerden oynanan bu oyunda profesyonellik son derece önemlidir. Birçok oyuncu ilerleyen seviyelerde oynadığı için kişiler oyunda zorlanabiliyor. Her geçen gün daha da usta oyuncuların çoğaldığı oyunda kazanmak da bir o kadar zorlaşıyor. Böyle durumlarda da PUBG Mobile hileleri kullanımı daha da gerekli bir hale geliyor. Oyuncular bu hileleri yapabilmek için belirli konulara dikkat etmelidir. Hile yaparken şu detaylar önemlidir:

 • İşletim sisteminiz eğer Android bir telefon ise Google Play Store üzerinden oyunu cihaza indirmeniz gerekiyor.
 • Daha sonra kurulum işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor.
 • Kurulum sırasında üçüncü taraf olarak kurulum işlemlerine izin vermeniz gerekiyor.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra ise cihazın menüsünde PUBG Mobile Hack isminde bir uygulama belirmesi gerekiyor.
 • Bu işlem sonrasında APK dosyasını açmanız isteniyor.
 • Bu işlemden sonra hile aktif hale gelir.

Son derece basit bir şekilde kurulan hileler kolay şekilde kullanılabilir. Profesyonel birçok oyuncunun da bu hileleri kullandığı düşünüldüğünde PUBG son derece profesyonel oyunlar arasında yer alıyor. Beklentilere yanıt veren PUBG Mobile oyunu her anlamda keyifli zaman geçirmenize imkan tanıyor. Bunun yanında PUBG Mobile hilesi ile oyun deneyimini daha yükseklerde yaşayabilirsiniz.

Aşağıdaki PUBG Mobile Hilelerinide Sizler İçin Seçtik Dilerseniz İzleyebilirsiniz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.