laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Pubg Mobile Yürütülüyor Ne Demek Hata Nasıl Çözülür ?

Pubg Mobile Yürütülüyor Ne Demek Hata Nasıl Çözülür ?
27.06.2022
279
A+
A-

Pubg Mobile Yürütülüyor Ne Demek? hatası oyunda sık sık karşılaşılan bir hatadır. Oyunun girişinde mavi ekranda ya da siyah ekranda ortaya çıkan bir hatadır. Oyuna girdiğiniz zaman pubg karakteri yuvarlak simge içinde koşar şekilde görünür. Burada ne kadar hızlı koşuyorsa ve altındaki toprak ne kadar hızlı doluyorsa oyuna giriş o kadar hızlı olacak demektir. Ancak karakterin koşuşu yavaşsa ve altında bulunan toprak azalmıyor ya da artış göstermiyorsa Pubg Mobile Yürütülüyor Ne Demek? sorunsalı ortaya çıkar. Çözümü oldukça basit olan bu sorun oyun severleri oyundan uzaklaştırmamalı ve heveslerini kırmamalıdır. Çözüme ulaştıktan sonra oyuna rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Pubg Mobile Yürütülüyor Ne Demek? Nasıl Çözülür?

İlk kez bu hatayla karşılaşanların akıllarında elbette Pubg Mobile Yürütülüyor Ne Demek? sorusu yer edinmektedir. Bu hata oyuna girişin engellenmesi demektir. Siyah ekrana ya da mavi ekrana geçtiğiniz zaman oyunun burada kasılması ve devam etmemesi demektir. Oyuna giriş yapamadan ve bağlantı kuramadan çıkmak zorunda kalırsınız. Denemeniz gereken bazı çözüm yöntemleri mevcuttur. Bu yöntemler;

  • Oyunu açarak alt panel olarak çıkış yapmak,
  • Uygulama bilgilerine giriş yapmak,
  • Pubg Mobile kısmına tıklayarak depolama alanını temizlemek,
  • Ön belleği temizlemek,
  • Bildirimler butonuna tıklayarak izinler kısmına girmek,
  • Depolama ve mikrofon butonlarının açık ya da kapalı olduğu kontrol etmek,
  • Her iki madde kapalıysa açık konuma getirmektir.

Bu maddeleri detaylı bir şekilde hayata geçirdiğiniz takdirde artık siyah ve mavi ekranda yürütülme sorunuyla karşı karşıya kalmazsınız.

Pubg Mobile Yürütülüyor Hatası’nın Çözümü Kolay Mıdır?

Yediden yetmişe herkesin severek oynamaya devam ettiği pubg mobile çeşitli hatalara ve tekniksel çözümlere sahiptir. Bu sorun en sık karşılaşılan sorunlardan birisidir. Bu sorunla karşılaştığınız zaman oyundan vazgeçmeyi ve silmeyi düşünmemelisiniz. Uygulama bilgilerinde değişiklik yaparak, depolama ve mikrofon butonlarını aktif hale getirerek, ön bellek ve depolama alanında temizleme yaparak, bildirimlerin iznine yer vererek sorunu kökünden çözebilirsiniz. Böylece bir daha aynı sorunla karşılaşma olasılığınız en aza iner ve oyuna devam edebilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.