laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Pubg Oyuncu Nasıl Şikayet Edilir?

Pubg Oyuncu Nasıl Şikayet Edilir?
12.05.2022
365
A+
A-

Pubg Oyuncu Nasıl Şikayet Edilir? Sorusu oyunda sorun yaşayanlar için en çok yanıt aranan sorulardan birisidir. Arkadaşlarınızla ya da dünya çapından gerçek kişilerle oyunu keyiflice oynama şansı bulabilirsiniz. İster mobil cihazlardan ister bilgisayardan oyuna giriş yapabilirsiniz. Gittikçe daha popüler hale gelen ve her geçen gün daha fazla hayran ve oynayan kitlesine sahip olan Pubg bir savaş oyunudur. Oyunda ne kadar çok galibiyet alırsanız o kadar hızlı bir şekilde para kazanır ve seviye atlarsınız. Seviye atladıkça daha çok parçaya sahip olabilirsiniz. Ancak oyunda sorun yaratan kişileri şikâyet etmek istediğinizde Pubg Oyuncu Nasıl Şikayet Edilir? Soru aklınızda yer edinebilir.

Oyuncular Hangi Durumlarda Şikayet Edilir?

Pubg oyununu sorunsuz bir şekilde oynamaya devam ederken oyununuzu baltalayan, arkadaşlarınız içinde size bomba atıp bayıltan, düşman sizi bayılttığı zaman geri dönüp size can vermeyen ve sağlık çantası bırakmayan oyuncuları şikayet edebilirsiniz. Pubg Oyuncu Nasıl Şikayet Edilir? Şikayet ettiğiniz oyuncular hakkında yaptırımlar uygulanır ve oyuncu bir süre oyuna giriş yapamaz. Oyununuza zarar veren herhangi bir durumda şikayet etme hakkınız elbette vardır. Şikayeti en kısa sürede iletmek ve dönüt almak için şu şekilde yapmalısınız;

  • Google Play Store uygulamasına girmelisiniz.
  • Ardından oyunun uygulama sayfasına gitmelisiniz.
  • Açılan sayfada alt kısımda yorumlar yerine oyuncu adıyla birlikte şikayetinizi belirtmelisiniz.
  • Daha sonra uygun nedeni seçerek gönder butonuna tıklamalısınız.

Şikayet Sonrası Oyuncunun Bilgisi Olur Mu?

Oyunda sürekli sorun yaratan kişileri elbette şikayet etme hakkınız vardır. Oyuncunun hesabını ve kullanıcı adını öğrendikten sonra şikayetinizi daha sağlıklı ve belirgin bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece Pubg Oyuncu Nasıl Şikayet Edilir? Ve oyuncunun bu durumdan bilgisi olur mu diye de endişe duymanız gerek yoktur. Şikayetinizi ettikten sonra ve geçerli olarak nedenini belirttikten sonra oyuncu hakkında yaptırım kararları alınır. İşlediği suça bağlı olarak ve oyuna verdiği zarara bağlı olarak bir süre oyuna girmesi yasaklanır. Sorun devam ettiğinde ise hesabı kapatılır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.