laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Rust Silah Nasıl Bulunur Nerede Bulunur

Rust Silah Nasıl Bulunur Nerede Bulunur
05.07.2022
531
A+
A-

Rust silah nasıl bulunur? Rust oyununda oyuncu oyuna başladığı zaman elinde sadece oyun bilgileri, meşale ve bir taş vardır. Oyuncu oyuna başladıktan sonra elinde bulundukları ile mücadele ederek yada gizli zulaları bularak oyunda silah edinmesi gereklidir. Silahlar oyuncunun kendini ve ganimetleri korumasını yüksek oranda sağlayacaktır.

Rust Silah Bulmanın Yolları

  • Yol kenarındaki hurda yığınlarının yanı, Süpermarket, Benzin İstasyonu ve Maden Karakolu anıtları gibi anıtların içinde bulunan temel kasaları aranarak yağmalama mümkündür. Bu sandıkların içerisinde nargile av tüfeği, çift namlulu ve yarı otomatik tüfek bulunma şansı yüksektir.
  • Oyun içi haritayı üzerinden anıtlarda zamana bağlı sandık simgelerini takip edin. Chinook helikopterleri Hava Alanı, Tren Bahçesi, Su Arıtma Tesisi ve Hurdalıklardan birine sandık bırakır. Rust silah nasıl bulunur? Bu sandıklardan SMG, Thompson, Saldırı Tüfeği ve nice orta ila yüksek seviyeli silahlara sahiptir.
  • Kargo gemisi alınarak gemide yer alan sandıklara erişin bu sandıklar içerisinde özel silahlar çıkmaktadır.
  • Plan bilindiği zaman silah üretilebilmektedir. Bu istenilen silahı yapmak için Rust da elde etmenin en hızlı ve en kolay yoludur. Bunun için bir çalışma tezgahı katmanı, plan ve gerekli kaynaklar gerekmektedir. MP5A’nın ötesinde askeri standart silahlar üretilemez.
  • Her 2 ila 3 saatte bir, bir kargo uçağı harita üzerinde uçar ve silah konteyneri düşürür. Rust silah nasıl bulunur? Bu airdrop, genellikle çok çeşitli silahlar içerdiğinden oyuncular tarafından aranır. Bu airdrop içerisinde çeşitli silahlar çıkabilmektedir. Bazen basit mızrakta çıkar bazen de yıkıcı LR-300 Saldırı tüfeğide çıkar.
  • L96 tüfeği veya M92 askeri tabanca gibi son teknolojiye ait silahlara sahip Fırlatma Alanı ve Askeri Tüneller gibi büyük anıtları keşfedilmelidir. Her anıt bir anahtar kart bulmacasına sahiptir, bunun için anahtar kartımızı ve bulmacalar kılavuzumuzu izlemenizi tavsiye ederiz .
  • Hurda için direk Haydut Kampından silah satın alınmalıdır. Bir LR-300 için 500 hurda veya bir M39 için 400 hurda pahalıdır. Yüksek seviyeli silahları bulmanın en doğru ve kesin yoludur.
  • Düşmanları yenerek onların sahip olmuş olduğu mühimmatlara sahip olmak.

Dilerseniz aşağıdaki videoyu izleyerek te silah bulmayı öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.