laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

SEA OF THİEVES NASIL OYNANIR?

SEA OF THİEVES NASIL OYNANIR?
12.05.2022
285
A+
A-

Sea of thieves nasıl oynanır? Korsan oyunlar arasında en popüler olan oyunlar içinde yer alan Sea of thieves oyunu oldukça eğlencelidir. Denizde ve adalarda geçen oyunu tek ve arkadaşlarla oynamak mümkündür. Arkadaşların sayısı çoğaldıkça geminin genişliği de bir o kadar artmaktadır.

Oyunun bu denli zevkli ve diğerlerinden farklı olması macera ve savaşlarla dolu olmasıdır. Oyunda hem gizem hem savaş hem de mücadele yer alır. Bu yüzden oyun hız kesmeden popülerliğini korumaya hatta arttırmaya devam eder. Oyun savaşırken ayrı bir deneyim hayatta kalma konusunda da bambaşka bir deneyim yaşatır. Oyunun en sevilen özelliklerinden biride adalarda yer alan hazine sandıklarıdır.

Sea Of Thieves Nasıl Savaşılır?

Oyuncunun gemiyle yolculuk yaptığı denizde sadece bir oyuncu bulunmaz. Denizin diğer kısımlarında başka oyuncuların yer aldığı gemiler yer alır. Sea of thieves nasıl oynanır? Belirli zamanlarda oyuncu ile karşı gemide olan oyuncular karşı karşıya gelir. Dürbünle karşıdan gelen gemiyi önceden fark etmek mümkündür. İlk fark eden oyuncu savaşa hazırlık yapma ve taktik geliştirme konusunda daha avantajlıdır. Gemiler iyice birbirine yaklaştıktan sonra iki taraf birbirinin gemisine geçerek savaş başlar. Burada kılıç ile yapılan savaşlar sonucunda kazanan oyuncu kaybeden oyuncunun gemisinde olan bütün eşyaları himayesine geçirir. Böylelikle kazanan taraf sürekli kendini geliştirir ve bir dahaki savaşlarda daha fazla ekipmana sahip olmuş olur.

Sea Of Thieves Sandıkları

Sea of thieves oyunun en eğlenceli kısımlarını sandıklar oluşturur. Çeşitli özelliklere sahip sandıklar yer alır. Her bir sandık gemide farklı bir etki yaratmaktadır. Sandıkların içerisinde en kıymetli olanı hazine sandığıdır. Sea of thieves nasıl oynanır? Hazine sandığı adalarda gömülü şekilde bulunur. İp uçları toplanarak sandığın yeri bulunmaya çalışılır. İp uçları arasında belirli bir noktadan başlayarak belirli adım ölçüsünde ilerleyip sandığı bulmakta yer alır. Buda oyunun zevkini maksimum seviyeye yükseltmektedir. Bazı sandıkların ağlama özelliği vardır. Bu sandık gemiye alındığında ağladığından dolayı geminin su ile dolmasına neden olur. İlgi çekici olan diğer bir sandık ise meyhane gürültüsüne sahip olan sandıktır. Bu sandık bir süre sonra gemide bulunan oyuncuların sarhoş olmasına neden olur.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.