laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

VW Id Buzz İlk İncelemeler

VW Id Buzz İlk İncelemeler
19.04.2022
215
A+
A-

Elektrikli bir minibüs almayı düşünüyorsanız biraz daha bekleseniz iyi olur. Şahsi düşüncem bugüne kadarki en heyecan verici, renkli, hayat dolu bir elektrikli minibüs yakın zamanda yollarda olacak.

VW Id Buzz çok yakında ilk olarak Avrupa daha sonra ABD yollarında görülmeye başlanacak. Her ne kadar menzil ve fiyat şimdilik netleşmemiş olsada, Avrupada çıkacak versiyon için iki sıra koltuk veya üç sıra koltuk olacağı belirtiliyor. Ayrıca 77 kWh pile sahip olan vir versiyonun 2024 ta satışa sunulması düşünülüyor. ABD pazarında yer alacak modelin biraz daha uzun olacağı düşünülüyor.

Son yıllarda bir çok minübüs konsepti gördük ancak seri üretime geçtiğinde konseptle ilgisi olmayan araçlar ortaya çıkıyordu. VW Id Buzz ise şuan tam olarak satışa ve üretime hazır bir araba. Yani konsept üzerinde büyük bir değişiklik beklenmiyor. Şuanki görünümü oldukça güzel. VW ID Buzz iki farklı renk görüntüsünü korumaya devam ediyor.

Ön ızgarada elmas deseni mevcut. İçe baktığımızda ise hayvan derisi içermeyen döşeme, ve yine iki tonlu bir ortam yer alıyor. Araç içerisinde en az 4 tane USB-C bağlantı noktası olduğu kesin.


Ford, Mercedes gibi araba üreticileride elektrikli minibüsler üzerinde çalışıyor ama bunların çoğu ticari piyasa için tasarlanmış araçlar. Kişisel kullanımda herkesin alabileceği modeller değiller. VW ID Buzz bu açığı dolduracak gibi görünüyor.

ID Buzz ilk olarak elektrikli bir minibüs olarak çıksada, ticari kullanmak isteyenler için kargo modelide bulunacak.

2024’ü sabırsızlıkla bekliyoruz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.