laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

WAR THUNDER OYUN TAKTİKLERİ

WAR THUNDER OYUN TAKTİKLERİ
12.05.2022
430
A+
A-

War Thunder oyun taktikleri oyuncunun oyun içerisinde başarı sağlaması için son derece önemlidir. War Thunder oyununda kara, hava ve deniz olmak üzere 3 kısımda savaşılır. Bu kadar çok yönlü savaş alanının ve savaş silahının olması oyuncuların oyun içinde strateji ve taktik uygulamaya yapmasına sebep olmuştur. Taktikler kişilere göre değişse de genel olarak bütün taktikler uygulandığı zaman oyuncuyu bir adım öne çıkarır.

Oyun taktikleri sadece başarıyı değil aynı zamanda düşünce olarak insanın strateji yapma özelliğini de geliştirmektir. Mantık olarak satranç oyunundaki gibi taktik yapmak kullanılan savaş aracı kötüde olsa oyuncuyu 1.yapacaktır.

War Thunder Tank Taktikleri

Tank War Thunder oyununun en önemli savaş araçlarından biridir. Dayanıklı olması ve birçok alana girmesi tankın oyuncular tarafından daha çok kullanılmasına sebep olmuştur. Oyun içinde oldukça popüler olan tank ile çeşitli taktikler uyularak oyunu kazanmak mümkündür. War Thunder oyun taktikleri tank ile birleşince ortaya bulunmaz fırsatlar çıkmaktadır. Oyun içinde yapılacak bazı tank taktikleri şöyledir;

  • Nişan alma süresini kısa tutma. Uzun tutulduğunda düşmanın sizi daha önce vurması kuvvetle muhtemel olacaktır
  • Gizlenebilecek alanlarda gizlenin böylelikle düşman sizi fark etmeden önce siz düşmanı göreceksiniz
  • Geri hızı yüksek olan tanklar tercih edilmelidir
  • Düşmanın atış sistemini çözemeyeceği atışlarda bulunun
  • Tank içerisinde yer alan mesafe bulucu özelliği kullanılarak düşman ile aranızda olan mesafeyi görebilirsiniz.

Bu taktikler tank ile yaptığınız mücadelede sizi bir adım daha öne çıkaracak düşmana karşı üstünlük yakalamanızı sağlayacaktır.


Genel taktikler

War Thunder oyunu geniş bir savaş alanına sahip olduğu için sadece tank ile değil her alanda taktiklere ihtiyaç vardır. Aşağıda yer alan War Thunder oyun taktikleri rahiplerinizi daha kolay şekilde yenmenizi sağlayacak.

  • Bombardıman uçağını seviyorsanız ideal ülkeler Rusya ve Amerika’dır
  • Dikey hedefleme ayarını açarak mermilerin daha uzun sürede havada kalmasını sağlayabilirsiniz
  • Sizi kovalayan düşmanlardan daha az hasar almak için düşmanın görüş açısını daraltın. Geniş bakış açısında sizi vurması daha kolay olacaktır
  • Bomba aktivasyon süresi iyi ayarlanmalıdır. Attığınız bombadan olabildiğince uzaklaşmak gereklidir. Aksi taktirde düşman ile birlikte sizde hasar alabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.