laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

WARFRAME OBERON PARÇALARI NERDEN ÇIKAR?

WARFRAME OBERON PARÇALARI NERDEN ÇIKAR?
12.05.2022
378
A+
A-

Warframe oberon parçaları nerden çıkar? Fantastik gezegen yolculukları ve üst düzey teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeken Warframe oyununda en önemli parçalardan biri oberon parçasıdır. Oberon parçası diğer parçalara oranla daha farklı yerlerde bulunur. Aynı zamandan bu parçanın bulunma olasılığı %10 civarındadır. Oberon parçasının bu kadar zor bulunması onu daha değerli bir parça haline getirmektedir.

Oberon parçası diğerlerin aksine gezegenlerin içerisinde yer alan görevlerde bulunmaz. Evrende yer alan bütün gezegenlerin yer aldığı kısma gelindiğinde sağ üst köşede bir altta olan kısma tıklanır. Warframe oberon parçaları nerden çıkar? Burada aynı gezegenlerin farklı versiyonları yer alır. Burada yer alan gezegenlerin farklı versiyonu olan görevler tamamlanarak bu parçayı elde etmek mümkündür. Burada yer alan görevleri tamamlayınca görev sonunda oyuncuya ödül verilir. Oberon parçası bu ödül aracılığı ile oyuncuya verilir. Oberon ödülü ilk görevde verilebildiği gibi aynı görevi 8.defa tamamladıktan sonrada verilebilir. Bu tamamen oyuncunun şansına bağlıdır. Her oyuncu için bu şans %10’dur.

Oberon Parçalarının Özelikleri nedir? ve nereden çıkar?

Warframe gezegenler arası görevleri tamamlayarak sonsuz bir yolculuğun kapılarını oyuncularına açar. Bu yolculuğun daha keyifli olması için oyun oyunculara bazı yardımcı parçalar gönderir. Bu yardımcı parçaların her biri oyuncuya farklı özellikler kazandırır. Özellikler oyuncunun oyun içerisinde daha başarılı olmasını doğrudan etkilemekte ve yardımcı olmaktadır. Bu parçalardan biride hiç şüphesiz oberondur. Warframe oberon parçaları nerden çıkar? Oberon parçasının oyuncuya kazandırdığı özellikler şöyledir:

  • %25 sağlık kazandırır
  • %25 kalkanı daha güçlü hale getirir
  • Düşmana radyasyon gönderir
  • Oyun alanında radyasyon yayan bir bitki örtüsü yaratır
  • Saniyede oyuncunun 95 oranında sağlık kazanmasını sağlar
  • Oyuncuya zırh verir

Oberon parçasının oyuncuya kazandırmış olduğu radyasyon özelliği düşmanı iki şekilde etkiler. Bunlardan bir tanesi oyuncu düşmana molekül şeklinde radyasyon gönderir. Bu radyasyon düşmanın gücünü azaltır ve sersemleştirir. İkinci radyasyon özelliğinde ise radyasyon alan düşmanların kafaları karışır ve birbirlerini vurmaya başlarlar. Buda oyuncunun düşmanları yenmesinde büyük rol oynar. Kaskının güçlenmesi düşmanların yapmış olduğu saldırıdan daha az etkilenmesini sağlar.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.