laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Warframe Platinum Nasıl Kazanılır ?

Warframe Platinum Nasıl Kazanılır ?
09.07.2022
408
A+
A-

Warframe platinum nasıl kazanılır? Warframe oyunu oyunculara şimdiki zamanın ötesinde olan bir atmosferde oyun deneyimi sunar. Oyunda yer alan düşmanlar ve özellikler şimdiki zamanın çok ötesindedir. Oyunda yer alan teknolojik özellikler, silahlar oyuncuları adeta büyülemektedir. Aynı zamanda oyunun ana ve görsel teması birçok oyundan oldukça fazladır. Buda oyunun daha cazibeli ve daha farklı kılmaktadır.

Warframe oyunu da birçok oyun gibi bazı oyuncularına farklı avantajlar sunar. Bu ayrıcalıklar platinum adı altında oyunculara verilmektedir. Platinum denilince akla ilk gelen oara yatırmaktır. Warframe oyununda ücretli ve ücretsiz olarak iki şekilde platinum özellikleri kazanmak mümkündür. Platinum ile oyuncular çoğu oyuncuda olmayan silahlara ve özelliklere sahip olur.

Ücret Ödeyerek Platinum Kazanma

Warframe oyunu oyuncuların görev yaparak avantajlara ve silahlara sahip olmasını sağlar. Warframe platinum nasıl kazanılır? Fakat bazı özellikler ve silahlar sadece para ile satılmaktadır. Yada alınması çok zor olan silahlar platinum ile kolay bir şekilde alınabilir. Warframe içerisinde yer alan dükkanda özellikler ve silahlar mevcuttur. Her bşr silahın ve özelliğin farklı fiyatı bulunur. Oyuncu istediği yada bütçesine uygun olan özelliği ve silahı belirli bir ücret ödeyerek satın alabilir. Bu yöntem sadece para odaklıdır. Para yaptırmanın dışında ekstra bir şey yapmaya ihtiyaç yoktur. Oyunda kendini daha çabuk geliştirmek isteyenler ücret karşılığı Warframe oyunun platinumundan yararlanır

Warframe Ücretsiz Platinum Kazanma

Platinumun ücretli olması ekstra ücret ödemek istemeyenler için olumsuz karşılanmaktadır. Warframe platinum nasıl kazanılır? Ücret ödemeyecek platinum elde etmek isteyen oyuncular kazanmanın alternatif yollarını ararlar. Oyun içi ticaret yaparak ücretsiz olarak platinum elde etmek mümkündür. Oyun içerisinde yer alan sat kısmından konuşma sohbeti üzerinden silah ve özellik satarak elde edilen paralar ile istenilen platinum özellikleri ve silahları alınır. Yalnız bu platformda oyuncuların yarısından fazlası alma değil satma taraftarıdır. Bu yüzden satışa sunulacak silahın oyuncu için az satıcı için çok değeri olması gerekir. Herkeste olan silahlar büyük ihtimalle satışı gerçekleşme konusunda oyuncuya zorluk çıkaracaktır. Bu yüzden kıymetli olan ama satıcının çokta kullanmadığı silahlar tercih edilmelidir.


İlginizi çekebilir : Wareframe Oberon Parçaları Nerden Çıkar ?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.