laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Warframe Sinir Sensörü Nerede ? [Çözüldü]

Warframe Sinir Sensörü Nerede ? [Çözüldü]
31.07.2022
422
A+
A-

Warframe sinir sensörü nerede? Fantastik gezegenler arası çeşitli düşmanlarla savaşılarak oynanan bu muhteşem oyunda oyuncular bazı gereksinimlere ihtiyaç duyar. Bunlardan bir tanesi de nadir ve zor bulunan sinir sensörüdür. Sinir sensörü oyunculara ekstra güçler kazandırmakta oyun içinde verilen görevleri daha kolay yapmasında yardımcı olmaktadır.

Son derece önemli olan sinir sensörü bulunma konusunda oyuncuyu zorlar. Oyuncu birkaç alternatif yolu deneyerek Warframe sinir sensörünü bulması mümkündür. Sinir sensörü Jüpiter’de yer alır. Jüpiter de çok nadir ve bulunması zor yerlerdedir. Herhangi bir organın yeteneklerini arttırmaya yarayan sinir sensörünü bulmak için çeşitli yollar bulunur. Bu yollardan bir yada daha fazlası seçilerek sinir sensörüne sahip olmak mümkündür.

Sinir Sensörü Temel Yollardan bulma

Kolordu kontrolünde olan Jüpiter’de mavi ve kırmızı renklerde olan bir canavar yer alır. Gaz işleme uçan kulenin savunucusu olan bu canavarı yenmek sinir sensörünü elde etmek için son derece önemlidir. Warframe sinir sensörü nerede? Bu canavarı öldürmek kolay olmayacağı için oyuncunun bazı donanımlara ve silahlara sahip olması gereklidir.

İhtiyaç duyduğu silah ve ekipmanlara Warframe nöral sensörleri çiftliğinden ulaşılmaktadır. Oyuncu çiftliğin nerede olduğunu bilmiyorsa “enfeksiyon salgıları” kısmından enfekte liderini görerek ihtiyaç duyduğu cihazları alabilir. Bu cihazlar canavarı öldürme konusunda oyuncuya kolaylık sağlayacaktır. Canavarı öldürdükten sonra sinir sensörlerine artık sahip olabilir. Bu sinir sensörü ile ileriki görevlerde organlarını güçlendirerek birçok başarıyı elde edebilir.


Alternatif Yollar

Jüpiter’de ki kırmızı-mavi canavarı öldürmeden de farklı yollar denenerek de Warframe sinir sensörünü elde etmek mümkündür. Warframe sinir sensörü nerede? Alternatif yollardan bir kaçında görevler yer almaktadır. Aşağıda yer alan görevleri tamamlayarak sinir sensörünü elde etmek mümkündür.

Warframe Sinir Sensörü Nerede ? Aşağıdaki Görevleri Uygulayarak Warframe Sinir Sensörü Elde Edebilirsiniz

  1. Meclis Görevi


  2. Terk edilmiş gemide sabotaj

  3. Lo koruma görevi

Diğer bir alternatif yol ise Master Thief ve Gatherer modlarında oyuncunun kendini geliştirmesidir. Aşağıdaki işlemler uygulanarak da sinir sensörüne sahip olmak mümkündür.

  • Periyodik olarak hayatta kalarak savunma ve kesişme misyonlarını gözden geçirerek bunları bil ödül olarak kabul etme
  • Damıtma Extractor kullanma
  • Grinir ve Corps gemilerinde sabotaj sırasında ödüllendirmek

İlginizi Çekebilir : Warframe Plastid Nerden Çıkar ?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.