laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Whatsapp’tan Beni Kim Takip Ediyor?  WhatsApp Takip Edildiğimi Nasıl Anlarım?

Whatsapp’tan Beni Kim Takip Ediyor?  WhatsApp Takip Edildiğimi Nasıl Anlarım?
20.05.2022
1.682
A+
A-

Whatsapp’tan Beni Kim Takip Ediyor? WhatsApp Takip Edildiğimi Nasıl Anlarım? WhatsApp günümüzün en popüler mesajlaşma araçlarından bir tanesi mobil cihazların neredeyse tamamında yer alan WhatsApp’a birçok özellik mevcut. Anlık olarak mesajlaşma fotoğraf dosya gönderimi ya da görüntülü konuşma gibi pek çok özellik WhatsApp’ta var bir de kullanıcıların büyük kısmı kimlerin WhatsApp profiline girdiğini merak ediyor. Whatsapp beni kim takip ediyor detayları incelemeye devam ediyoruz.

 Özellikle WhatsApp’a bu özellik yok yani siz birisinin WhatsApp profiline girdiğinizde bunun karşı tarafın haberinin olması çok da mümkün olmuyor. Bu nedenle insanlar bazı kişilerin takip edilip edilmediğini de merak ediyor. Bu konuyla alakalı sizlere bazı önemli bilgiler verelim.

Whatsapp’ta İzlendiğinizi (Takip Edildiğinizi) Anlama

WhatsApp da takip edilmek kullanıcıların başına ciddi sorunlar getirebilir. Bu nedenle takip edilmediğinizden emin olmanız gerekmektedir. Takip edildiğinden şüpheleniyorsanız bunu WhatsApp ve bağlanıp bağlanmadığınızdan kontrol edebilirsiniz. Genellikle WhatsApp izlendiğini düşünen kişiler için bu kontrol en doğru karar olacaktır. WhatsApp’a da bağlandığınız zaman bir bildirim gelir. Bu da ilk defa bağlandığınızın kanıtıdır.

 Ancak siz ya da bir başkası tarafından daha önce WhatsApp web açıldıysa bu bildirim gelmeyecektir. Bu gibi durumlarda şüphelen beni çok daha akıllıca olacaktır.


Başkasına Ait WhatsApp Mesajlarını Okuma

Başkasına ait WhatsApp mesajlarını okumak son dönemde sıklıkla araştırılıyor. Bu etik bir durum olmasa da bunu yapabilmenin farklı yöntemleri vardır. En fazla bilinen yöntemi ise WhatsApp Web bağlanmaktır. Ancak WhatsApp mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefonla ulaşmanız gerekmektedir. Daha sonra bilgisayar tarayıcısı üzerinden WhatsApp web açın ve QR kodu okuttuğunuz andan itibaren WhatsApp’a erişim sağlayabileceksiniz. Bu kişi internetini kapatsa bile WhatsApp web de daha önceki mesajları okuyabilir ve bu sayede kiminle görüştüğünü anlarsınız. Ancak bu durumun yine de çok etik olmadığını söylemekte yarar var.

Başkasına Ait WhatsApp Mesajlarını Okuma için bazı ücretli programlarda var. Ancak bu programlara çok fazla güvenmemek gerekiyor. Etik olmayan bir davranış olmaması nedeniyle önerilmiyor. Ancak başkalarının mesajlarına ulaşmanın en net yolu WhatsApp Web olarak bilinmektedir. Whatsapp beni kim takip ediyor yazımızı sizlerle paylaştık.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.