laptop incelemeoyunpcmobilotomobil

Xiaomi Format Atma 2022

Xiaomi Format Atma 2022
27.05.2022
387
A+
A-

Xiaomi format atma 2022 ile alakalı makalemize hoş geldiniz. Telefonunuza virüs bulaşmışsa veya telefonunuz donarsa, yani uzun süre ağırlaşmışsa ve artık kullanılamaz hale geldiyse ve ekran kilidini açmayı unuttuysanız format atmanı gerekir.

Buna örnek olarak desen, pın, yüz tanıma vb. fabrika ayarlarını bu seçeneklere göre geri yüklerseniz kurtarmak için en doğru adımı yapmış olursunuz. Bu yöntem ile herhangi bir tamir veya telefoncuya gitmek zorunda kalmazsınız. Cihazınızı bu makaleye göre adım adım formatlayabilirsiniz.

Xiaomi telefonları nasıl format atılır sorusuna bakalım. Ayarları kullanarak cihazı fabrika ayarlarını sıfırlayın: Fabrika ayarlarını sıfırlamanın en kolay yolu ayarları kullanmaktır. Adımları adım adım doğru yaptıysanız, Xiaomi telefonlarını formatlamak için fabrika ayarlarını sıfırlarsınız. Bu nedenle aşamaları dikkatlice uygulayın.

Xiaomi format atma 2022


Xiaomi Telefonlara Format Atma Nasıl Yapılır

1.Ayarlar: 2.Sistem: 3.Sıfırlama: 4.Telefonu sıfırla, 5.Telefonu sıfırla, 6.Her şeyi temizle (Tümünü Temizle) Formatı basit ayarlarla basit 6 adımlı adımlarla uygulayabilirsiniz. Telefonlar için format tuşlarıyla fabrika ayarlarına sıfırlama (Teknolojinin dediği gibi sabit sıfırlama):

Model cihazınızı açamıyorsanız veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Xiaomi telefonlarının biçimindeki donanım düğmelerini kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamanız yeterlidir.

Xiaomi Telefonların Formatı

Kapalı konumdayken, telefonunuzun ses düğmesini basılı tutun. Telefon modeliniz Xiaomi telefonları için biçim logosunu gösterene kadar basmaya devam edin. Kurtarma ekranı görüntülendiğinde, açılan ekranda Ses Kısma düğmesinin yardımıyla Veri / Fabrika Ayarlarına Sıfırla’yı seçin.


Açılan ekranda Reboot System No low’u seçin ve On (Açık) düğmesine basın. Xiaomi telefonlarının biçimlendirilmesi başarıyla fabrika ayarlarına sıfırlandı. Telefonunuz fabrika ayarları bu şekilde sıfırlanır.

Bu şekilde telefon aldığınız ilk gün olduğu gibi telefon sıfırlanacak ve hızı artacak. Gereksiz kalan dosyalar telefon belleğinden silinecektir. Telefonu formatlamak telefonu fabrika ayarlarına döndürür. Bu nedenle, telefonunuzun ayarlarına veya ara yüzüne eriştiğinizde, verilerinizi bir usb kablosuyla yedekleyin veya sd kartınız varsa sd karta taşıyın. Böylece verileriniz telefon belleğinden SD karta aktarılacaktır. Formattan sonra bilgilerinize hiçbir şey olmayacak.

Redmi Nasıl Sıfırlanır?

Redmi Nasıl Sıfırlanır? İlk olarak, güç düğmesine birkaç saniye basarak cep telefonunu kapatın. Llovipe Veri ve Veri Llovipe seçin. Güç düğmesinde gezinmek ve onaylamak için ses düğmelerini kullanın. Ardından Onayla’yı seçin ve Güç düğmesine bir kez tıklayın.

Telefonu Tamamen Nasıl Sıfırlayabilirim?

Telefonu Tamamen Nasıl Sıfırlayabilirim? Ayarlar altında, Sistem> Seçenekleri sıfırla yolunu izleyin. Tüm verileri sil seçeneğine gidin (fabrika ayarlarına sıfırla). Ekran kilidiniz varsa, ekran desenini, PIN kodunuzu veya şifrenizi girmeniz gerekir. Telefonu Sıfırla düğmesine dokunun.

Telefonu Sıfırladıktan Sonra Ne Olur?

Telefonu Sıfırladıktan Sonra Ne Olur? Telefonu sıfırlama fotoğraflar, videolar, kişisel verileri, rehber gibi birçok veri silinmesine sebep olur. Daha sonradan eklenen uygulamalar dahi silinir. Telefon ilk alındığı gün ki gibi olur. 

Xiaomi format atma 2022 gibi sizleri Mobil kategorimizde yer alan içeriklerimize Google aracı ile ulaşabilir ve daha pek çok bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Konumuz ile alakalı olan Bataryası Çıkmayan Telefon Suya Düşerse Ne Yapmak Gerekir? makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.